Biznesa Fotosesija

1
2
3

Kas ir Biznesa Fotosesija?

Biznesa Portrets - fotogrāfija, kuras mērķis ir radīt pēc iespējas labāku tēlu vai priekšstatu par cilvēku, kas nodarbojas ar komercdarbību. Biznesa portreti tiek fotogrāfēti fotostudijā vai darba vidē. Šādas fotogrāfijas kalpo biznesam kā reklāmas vai paskaidrojošs materiāls. Biznesa portretus izvieto soctīklos, kā piemēram LinkedIn, Facebook, Instagram u.c. Profesionāli taisītas fotogrāfijas izceļās ar lielisku kvalitāti, labu datorapstrādi, pārdomātu fotosesiju un perfektu sejas izteiksmi. Attīstot savu personīgo vai uzņēmuma tēlu, klienti sāks Jūs atpazīt publiskos pasākumos, pievērst Jums lielāku uzmanību, rēķināties ar Jums kā ar industrijas ekspertiem. Lieliskas fotogrāfijas, kuras pievienot klāt savam CV meklējot jaunu darba vietu vai arī kāpjot pa karjeras kāpnēm jau zināmā industrijā. Arī Jums ir iespēja izveidot biznesa portretu sēriju pie biznesa fotogrāfa Ronalda Šulca. Tel. 22081700
4
6
5
1
2
3
1
2
3
1
2
3
1
2
3

Make-up & Matu Veidošana

Papildpakalpojums - make-up un matu veidošana. Šie pakalpojumi nav obligāti, bet ir vēlami. Fotostudija sadarbojas ar labākajiem vizāžistiem Rīgā, kuri palīdzēs Jums pirms fotosesijas izveidot pieskaņotu foto grimu un ieveidot matus. Vizāžisti strādā ar profesionālu kosmētiku. Piesakoties fotosesijai, lūgums rezervēt arī make-up mākslinieku.
Cena par vienu make-up veidošanu: 30€
Cena par vienu matu veidošanu: 20€

1
2
3
1
2
3
1
2
3
1
2
3

Biznesa Fotogrāfs Ronalds Šulcs

Biznesa fotogrāfs Ronalds Šulcs ar vairāk kā 15 gadu pieredzi profesionālā fotogrāfijā. Specializējas cilvēku portretu fotogrāfēšanā fotostudijā vai izbraukuma fotosesijā. Liela pieredze strādājot ar cilvēkiem - dāžādu līmeņu biznesa vadītājiem, HR darbiniekiem un brīva līguma speciālistiem. Ļoti brīvi un nepiespiesti jūtās dažādu cilvēku klātbūtnē, nav iedomīgs. Parādīs Jums priekšā labākās pozas kā iepozēt bildēs un pastāstīs par modernākajiem trendiem fotogrāfijā. Īpaši stīvos un kokainos modeļus atbrīvos un liks pasmaidīt. Strādā profesionāli, ātri un iedvesmojoši.
3
2
1
1
2
3
1
2
3
1
2
3

Biznesa Fotosesija Fotostudijā

Ronalda Šulca Fotostudija. Piedāvāju Jums izveidot biznesa fotosesiju pie manis fotostudijā. Studija ir iekārtota ar dažādiem interesantiem foniem, kas liks Jums izcelties, bet nebūs uzmācīgi. Studijā ir profesionāls aprīkojums, kas ļauj fotogrāfēt jebkurā gadalaikā neatkarīgi no laikapstākļiem. Studijā ir iekārtota ģērbtuve un grimmētava, kur iespējams labi sagatavoties pirms fotosesijas ar lielisku, profesionālu komandu, kas strādā labāk kā Šveices pulkstenis. Fotostudija ir interesanti iekārtota mākslas darbnīca, kurā valda radoša gaisotne. Studija atrodas viegli pieejamā vietā Rīgas centrā - Aleksandra Čaka ielā 71 (ieeja no Matīsa ielas). Matīsa ielas abās pusēs ir pilsētas autostāvvieta.
Waze navigācijā - Ronalda Šulca Fotostudija
1
2
3
1
2
3
1
2
3
1
2
3

Darbinieku Fotosesija

Piedāvāju veikt uzņēmuma visu darbinieku fotosesijas. Esmu iepriekš fotogrāfējis lielus uzņēmumus ar daudz darbiniekiem, kur visiem ir savs darba grafiks. Tas tiek panākts ar ierašanos pie Jums uz vietas birojā, uzstādot fotostūri ar fonu un profesionālām gaismām. Viss nepieciešamais tiek ņemts līdz. Darbiniekiem tiek iedalīta sava fotogrāfēšanās diena un laiks. Visi tiek nofotogrāfēti pēc grafika. Parasti laiks uz vienu darbinieka nofotogrāfēšanu ir 1-5min, atkarībā no klientu vēlmēm un vajadzībām.
Darbinieku bildes var izmantot iekšējai komunikācijas lietošanai, ID kartēm, intranetā, soctīklos un reklāmas materiālos.
1
2
3
1
2
3
1
2
3
1
2
3

Izbraukumu Fotosesija

Piedāvāju arī izbraukuma fotosesijas. Viss profesionālais aprīkojums ar asistentiem dodas līdz pie Jums uz biroju vai pēc Jūsu izvēles uz fotosesijas vietu. Viss aprīkojums ir pārvietojams un fotogrāfēšanu var īstenot jebkurā vietā - pat tādā, kur nav pieejama elektrība. Viss atkarīgs no Jūsu drosmes un idejas. Parasti izbraukuma fotosesijas ir mazliet dārgākas dēļ transporta izdevumiem.
1
2
3
1
2
3
1
2
3
1
2
3
1
2
3

Biznesa Foto Reportāža

Ja Jums ir liela diena vai pasākums, ko vēlaties iemūžināt fotogrāfijās, piedāvāju pakalpojumu - biznesa foto reportāža. Esmu fotogrāfējis jubilejas, filiāļu atklāšanas, izstādes, forumus, konferences, fotostūrus, sporta spēles un Ziemassvētku balles. Pasākums tiek fotogrāfēts no malas fotožurnālistikā stilā neiejaucoties pasākuma norisē. Tiks nofotogrāfēta pasākuma gaita, galvenie dalībnieki, pasākuma viesi un viesmākslinieki, promo materiāli un dāvanas. Fotogrāfijas pēc tam tiek sagatavotas digitāli un Jūs varat tās izmantot kompānijas soctīklos vai padalīties ar klientiem, darbiniekiem, partneriem iekšējai lietošanai.
1
2
3
1
2
3
1
2
3

Bezmaksas Konsultācija

Visiem klientiem ir pieejama bezmaksas konsultācija. Bezmaksas konsultācijā runā par to kā labāk sagatavoties fotosesijai, un kāda būs fotosesijas gaita. Jums būs iespēja apskatīties fotostudiju klātienē un iepazīties ar fotogrāfu, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus.
Lai pieteiktos uz savu bezmaksas konsultāciju, zvaniet 22081700
1
2
3
1
2
3
1
2
3

Krāsu filtri un Bilžu apstrāde

Jūs pēc fotosesijas saņemat linku ar atlasītām labākajām bildēm no fotosesijas. Bildes ir apstrādātas vieglā apstrādē, bet nav retušētas. Bilžu retušēšana ir papildpakalpojums un tas nav iekļauts fotosesijas sākumcenā. Pēc fotosesijas klients var izvēlēties, kuras bildes vēlas papildus retušēt - mēs izrakstām jaunu rēķinu un ķeramies klāt pie bilžu retušēšanas.
Ar filtriem un apstrādi tiek ieturēta minimālisma filozofija. Ja vēlaties, mēs jūsu bildēm varam izveidot filtrus, montāžu vai pat izveidot melnbaltas fotogrāfijas.
1
2
3
1
2
3
1
2
3
1
2
3

FAQ - biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā biznesa bilžu fotosesija?
- 200€ studijā. Ja ar make-up vai izbraukumu, tad dārgāk.

Cik daudz laika aizņem biznesa fotosesija?
- Biznesa fotosesija aizņem 1 stundu.

Cik daudz bilžu es saņemšu?
- Jūs saņemsiet ap 60 bildēm.

Cik bildes būs apstrādātas?
- Visas.

Cik bildes būs retušētas?
- Neviena. Vienas bildes retuša maksā 10€. Varam retušēt cik vien nepieciešams.

Kad es saņemšu fotogrāfijas?
- Bildes Jūs saņemsiet 10 darba dienu laikā.

Vai Jūs variet izrakstīt rēķinu?
- Jā. Esmu pašnodarbinātais un pvn nemaksātājs.

Mūsu darbiniekiem nepatīk fotogrāfēties. Ko darīt?
- Neuztraucieties, fotogrāfs Ronalds Šulcs ir ļoti pieredzējis un iepriekš ir fotogrāfējis ļoti daudz darbinieku - pat visnopietnākos datoriķus spēs sasmīdināt un labi nofotogrāfēt.

Kad Jums ir brīvs laiks?
- Strādājam tikai pēc pieraksta. Mēs Jums atradīsim tuvāko iespējamo brīvo laiku. Zvaniet 22081700

1
2
3
1
2
3
1
2
3