Pakalpojumi un Cenas

RADOŠĀS FOTOSESIJAS
Radošā Fotosesija
Vienas stundas fotosesija. 20 perfekti apstrādātas un retušētas fotogrāfijas. Cenā iekļauts make-up, matu veidošana un tēla veidošana. Pirms sesijas konsultācija obligāta.
250 €
Topmodeļu Fotosesija
Trīs stundu fotosesija. 20 perfekti apstrādātas un retušētas fotogrāfijas. Cenā iekļauts make-up, matu veidošana un tēla veidošana. Tiek filmēts backstage video. Pirms sesijas konsultācija obligāta.
500 €
Lietus Fotosesija
Vienas stundas fotosesija siltā lietus studijā vienai personai pie Ronalda Šulca. Labākās 50 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
150 €
Melnbaltā Fotosesija
Vienas stundas fotosesija vienai personai pie Ronalda Šulca. Labākās 50 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu. Tikai melnbaltas bildes!
100 €
Uguns Fotosesija
Fotosesija ar īstu uguni! Īpaši izveidoti specefekti, kas atļauj fotogrāfēties ar dzīvu uguni.
150 €
Nakts Fotosesija
Fotosesija Rīgas ielās naktī. Romantiski tumšais apgaismojums skaistajā Vecrīgas sirdī vai kādā no Rīgas skaisti sakoptajiem parkiem.
150 €
VIENKĀRŠAIS MINIMĀLISMS
Kafija/Tēja
Konsultācija fotostudijā pie Ronalda Šulca. Man rūp kāda būs Jūsu fotosesija. Uzaicinu Jūs uz tēju/kafiju, iepazīties, apspriest idejas, apskatīt fotostudiju. Pie viena pārrunāsim Jūsu sapņu fotosesiju un kā es varu palīdzēt Jums pie tādas tikt.
0 €
Fotosalons
Neliela fotosesija līdz 15 minūtēm. 20 labākās fotogrāfijas, bez apstrādes, nosūtītas uz Jūsu e-pastu. Fotogrāfijas uz vienkārši neitrāla fona.
20 bildes bez apstrādes
30 €
Profesionāla Fotosesija
Vienas stundas fotosesija vienai personai pie Ronalda Šulca. Labākās 50 fotogrāfijas apstrādātas un retušētas, nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
Fotosesijas ilgums - viena stunda.
Apstrādātas un retušētas 50 bildes.
100 €
DARBAM UN BIZNESAM
Biznesa Portreti
Vienas stundas fotosesija vienai personai pie Ronalda Šulca. Labākās 50 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
Reklāmas Fotosesija
Cena, fotosesijas ilgums, bilžu skaits, apstrāde, make-up, frizūras, tēlu veidošana, modeļi un lokācija runājama.
100 €
Reklāma pie Ronalda Šulca
Fotostāsts/reklāmas kampaņa, kuru var izmantot soctīklos un reklāmrakstos. Cena runājama.
100 €
Ēdienu fotogrāfēšana
Restorāniem/Kafejnīcām
Ēdienu fotogrāfēšana un bilžu apstrāde izmantošanai reklāmas materiālos. Izbraucu pie Jums virtuvē vai interjerā.
100 €
Interjera Fotosesija
Viesu namiem/Viesnīcām
Aizbraukšu pie Jums un nofotogrāfēšu Jūsu dzīvokli, māju, zemi, viesu namu, atpūtas namiņu vai pat pirtiņu. Fotogrāfijas var izmantot reklāmas materiālos.
100 €
Produktu Fotosesija
Nofotogrāfēšu Jūsu produktu neatkarīgi no tā lieluma, dažādos leņķos. Pieejami dažādi foni. Iespējams arī produktus izgriezt no bildēm priekš maketiem.
100 €
KĀZAS & KRISTĪBAS
Kāzas Fotostudijā
Vienas stundas fotosesija jaunajam pārim ar viesiem pie Ronalda Šulca. 50 dabīgi apstrādātas un retušētas fotogrāfijas nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
Kāzu dienas fotogrāfēšana
Fotogrāfs Ronalds Šulcs fotogrāfēs Jūsu svētku norisi izbraukumā. 100€/stundā vai 600€/dienā.
600 €
Kristības
Kristību fotogrāfēšana baznīcā un fotosesija pie baznīcas parkā. 50 apstrādātas fotogrāfijas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
Vecmeitu ballīte
Vienas stundas fotosesija pie fotogrāfa Ronalda Šulca fotostudijā vai izbraukumā Rīgā. 50 labākās bildes dabīgi apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
ĢIMENĒM
Ģimenes Fotosesija
Vienas stundas fotosesija vienai ģimenei pie Ronalda Šulca. 50 labākās bildes dabīgi apstrādātas, nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
Apstrādātas un retušētas 50 bildes.
100 €
Grūtnieču Fotosesija
Vienas stundas fotosesija 1+1=3 personām pie Ronalda Šulca. Labākās 50 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu. Tikai ar pierakstu!
100 €
Bērnu Fotosesija
Vienas stundas bērnu fotosesija fotostudijā pie Ronalda Šulca. 50 dabīgi apstrādātas fotogrāfijas, nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
Mājdzīvnieku Fotosesija
Fotogrāfēju suņus un kaķus. Lielus un mazus. Varu pat nofotogrāfēt Jūsu kāmīti.
100 €
ROMANTISKĀS FOTOSESIJAS
Mīlasstāsts
Fotosesija divām personām. Fotosesijas ilgums - viena stunda pie Ronalda Šulca. Labākās 50 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
Kailfoto
Vienas stundas fotosesija vienai personai pie Ronalda Šulca. 20 perfekti apstrādātas un retušētas fotogrāfijas, nosūtītas uz Jūsu e-pastu. Konfidencialitāte garantēta!
100 €
Vasaras saulrietu Fotosesija
Vienas stundas fotosesija vienai personai vai ģimenei izbraukumā ar Ronaldu Šulcu. 50 dabīgi apstrādātas fotogrāfijas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 + ceļš €
VIDEO FILMĒŠANA
PAKALPOJUMI FOTOGRĀFIEM
Fotostudijas īre
Ronalda Šulca Fotostudijas īre ar visu aprīkojumu, fonu un ģērbtuvi. Līdzi tikai sava fotokamera. Gaismas palīdzēsim salikt.
15 €
FOTOKURSI
Fotokursi
Fotokursi iesācējiem. Fotogrāfēšanas kursi no nulles līdz profesionālai fotogrāfēšanai. Skatīt sadaļu "Fotokursi". Pilna kursa cena: 350€. Nākamo kursu sākums - 2020. gada septembrī.
350 €
Privātkonsultācija
Privāta foto apmācība pie fotogrāfa Ronalda Šulca. Atbildēšu uz Jums interesējošiem jautājumiem par fotogrāfēšanu.
30 €
PAPILDUS PAKALPOJUMI
Dāvanu Karte
Uzdāviniet fotosesiju kā personalizētu dāvanu karti aploksnē vai digitālu apsveikumu internetā. Dāvanu karti var iegādāties fotostudijā uz vietas.
100 €
Make-up
Make-up pie profesionāla vizāžista fotostudijā. Pirms fotosesijas Jums izveidos skaistu make-up. Jāpiesaka iepriekš!
30 €
Frizieris
Matu veidošana vienai personai. Sausā matu veidošana pirms fotosesijas fotostudijā. Jāpiesaka iepriekš!
15 €
Photoshops
Papildus bilžu apstrāde izmantojot Photoshop.
50 €