Pakalpojumi un Cenas

RADOŠĀS FOTOSESIJAS
Kafija/Tēja
Konsultācija fotostudijā pie Ronalda Šulca. Man rūp kāda būs Jūsu fotosesija. Uzaicinu Jūs uz tēju/kafiju, iepazīties, apspriest idejas, apskatīt fotostudiju.
0 €
Kailfoto
1 stundas fotosesija vienai personai pie Ronalda Šulca. 10 perfekti apstrādātas un retušētas fotogrāfijas nosūtītas uz Jūsu e-pastu. Konfidencialitāte garantēta!
100 €
Radošā Fotosesija
1 stundas fotosesija. 20 perfekti apstrādātas un retušētas fotogrāfijas. Cenā iekļauts make-up, matu veidošana un tēla veidošana. Pirms sesijas konsultācija obligāta.
250 €
Topmodeļu Fotosesija
3 stundu fotosesija. 20 perfekti apstrādātas un retušētas fotogrāfijas. Cenā iekļauts make-up, matu veidošana un tēla veidošana. Tiek filmēts backstage video. Pirms sesijas konsultācija obligāta.
500 €
Lietus Fotosesija
1 stundas fotosesija siltā lietus studijā vienai personai pie Ronalda Šulca. Labākās 100 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
150 €
Melnbaltā Fotosesija
1 stundas fotosesija vienai personai pie Ronalda Šulca. Labākās 60 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu. Tikai melnbaltas bildes!
100 €
VIENKĀRŠAIS MINIMĀLISMS
Fotosalons
Neliela fotosesija līdz 30 minūtēm. 30 labākās fotogrāfijas bez apstrādes nosūtītas uz Jūsu e-pastu. Tikai ar pierakstu!
30 €
Profesionāla Fotosesija
1 stundas fotosesija vienai personai pie Ronalda Šulca. Labākās 100 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu. Tikai ar pierakstu!
100 €
Modeļu Fotosesija
1,5 stundas fotosesija vienai personai pie Ronalda Šulca. Labākās 150 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu. Tikai ar pierakstu!
150 €
Lielā ģimenes Fotosesija
Ģimenēm ar daudz cilvēkiem un maziem bērniem. Līdz 2 stundām fotosesija pie Ronalda Šulca. 100 dabīgi apstrādātas fotogrāfijas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
200 €
Mazā ģimenes Fotosesija
1 stundas fotosesija vienai ģimenei pie Ronalda Šulca. 100 dabīgi apstrādātas fotogrāfijas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
Mīlasstāsts
Fotosesija 2 personām. Fotosesijas laiks - 1 stunda pie Ronalda Šulca. Labākās 100 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
Grūtnieču Fotosesija
1 stundas fotosesija 1+1=3 personām pie Ronalda Šulca. Labākās 100 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu. Tikai ar pierakstu!
100 €
Baby Fotosesija
1 stundas mazuļu fotosesija fotostudijā pie Ronalda Šulca. 100 dabīgi apstrādātas fotogrāfijas nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
Bērnu Fotosesija
1 stundas bērnu fotosesija fotostudijā pie Ronalda Šulca. 100 dabīgi apstrādātas fotogrāfijas nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
DARBAM UN BIZNESAM
Biznesa Portreti
1 stundas fotosesija vienai personai pie Ronalda Šulca. Labākās 100 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
Latviešu Blogeriem
1 stundas fotosesija vienai personai pie Ronalda Šulca. Labākās 100 fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu. Iespējama sadarbība.
100 €
Reklāmas Fotosesija
Cena, fotosesijas ilgums, bilžu skaits, apstrāde, make-up, frizūras, tēlu veidošana, modeļi un lokācija runājama.
100 €
Reklāma pie Ronalda Šulca
Fotostāsts/reklāmas kampaņa, kuru var izmantot soctīklos un reklāmrakstos. Cena runājama.
100 €
SVINĪGĀS SVĒTKU FOTOSESIJAS
Kāzas Fotostudijā
1 stundas fotosesija jaunajam pārim ar viesiem pie Ronalda Šulca. 100 dabīgi apstrādātas fotogrāfijas nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
Kāzu dienas fotogrāfēšana
Fotogrāfs Ronalds Šulcs fotogrāfēs Jūsu svētku norisi izbraukumā. 100€/stundā vai 600€/dienā.
600 €
Kristības
Kristību fotogrāfēšana baznīcā un fotosesija pie baznīcas parkā. 100 apstrādātas fotogrāfijas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
Vecmeitu ballīte
1 stundas fotosesija pie fotogrāfa Ronalda Šulca fotostudijā vai izbraukumā Rīgā. 100 labākās bildes dabīgi apstrādātas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
REPORTĀŽAS UN PASĀKUMU FOTOGRĀFĒŠANA
Reportāžas fotogrāfēšana
Jūsu notikumu iemūžināšana izbraukumā. Labāko bilžu atlase, rediģēšana un nosūtīšana uz Jūsu e-pastu.
100 €
Pasākumu fotogrāfēšana
Fotogrāfs Ronalds Šulcs, uzvalkā, iemūžinās Jūsu prestižo pasākumu. Labāko bilžu atlase, rediģēšana un nosūtīšana uz Jūsu e-pastu.
100 €
Fotostūris
Fotostūra izveidošana un uzstādīšana Jūsu pasākumā. Dažādi fotogrāfēšanās atribūti. Cena runājama.
100 €
SEZONĀLĀS FOTOSESIJAS
Ziemassvētku Fotosesija
1 stundas fotosesija vienai personai vai ģimenei pie Ronalda Šulca. 100 dabīgi apstrādātas fotogrāfijas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 €
Zelta Rudens Fotosesija
1 stundas fotosesija vienai personai vai ģimenei izbraukumā ar Ronaldu Šulcu. 100 dabīgi apstrādātas fotogrāfijas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 + ceļš €
Vasaras saulrietu Fotosesija
1 stundas fotosesija vienai personai vai ģimenei izbraukumā ar Ronaldu Šulcu. 100 dabīgi apstrādātas fotogrāfijas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 + ceļš €
Līgo svētki
1 stundas fotosesija vienai personai vai ģimenei ar Ronaldu Šulcu Līgo dekorācijās. 100 dabīgi apstrādātas fotogrāfijas un nosūtītas uz Jūsu e-pastu.
100 + ceļš €
PAPILDUS PAKALPOJUMI
Dāvanu Karte
Uzdāviniet fotosesiju kā personalizētu dāvanu karti aploksnē vai digitālu apsveikumu internetā. Dāvanu karti var iegādāties fotostudijā uz vietas.
100 €
Make-up
Make-up pie profesionāla vizāžista fotostudijā. Pirms fotosesijas Jums izveidos skaistu make-up. Jāpiesaka iepriekš!
30 €
Frizieris
Matu veidošana vienai personai. Sausā matu veidošana pirms fotosesijas fotostudijā. Jāpiesaka iepriekš!
15 €
Photoshops
Bilžu apstrāde un retušēšana priekš tiem, kam nepietiek ar standarta apstrādi bildēm. Papildapstrāde (retušēšana ar photoshopu) 10€/par 1 bildi.
10 €
PAKALPOJUMI FOTOGRĀFIEM
Fotostudijas īre
Ronalda Šulca Fotostudijas īre ar visu aprīkojumu, fonu un ģērbtuvi. Līdzi tikai sava fotokamera. Gaismas palīdzēsim salikt.
15 €
Foto kursi
Fotokursi iesācējiem. Fotogrāfēšanas kursi no nulles līdz profesionālai fotogrāfēšanai. Skatīt sadaļu "Fotokursi". Pilna kursa cena: 330€. Nākamo kursu sākums - 2020. gada 7. janvāris.
330 €
Privātkonsultācija
Privāta foto apmācība pie fotogrāfa Ronalda Šulca. Atbildēšu uz Jums interesējošiem jautājumiem par fotogrāfēšanu.
30 €