Baltā Fotostudija

Rezervācijai - tel. 22081700 (watsapp & sms)

Baltā fotostudija Rīgā

Ronalda Šulca Fotostudija piedāvā izīrēt balto fotostudiju. Cena - 30€/stundā (iekļauts baltā telpa, ģērbtuve, zibspuldzes vai prožektori ar softboxiem, vai citiem gaismas veidotājiem un radio trigeri). Papīra foni par papildmaksu - 10€/m. Rezervācijām, lūdzu, rakstīt whatsapp vai sms. Strādājam pēc pieraksta. Jūsu ērtībai informatīvi var izmantot mājas lapā pieejamo kalendāru. Apmaksa tikai skaidrā naudā vai ar priekšapmaksas rēķinu.
Telpā bezapavu režīms visiem, izņemot modeļiem.

Baltā Ronalda Šulca Fotostudija

Bezapavu režīms - visiem, izņemot modeļiem, ir jānovelk apavi baltajā fotostudijā. Modeļi drīkst uzvilkt tīrus maiņas apavus.

Fotostudija ar balto fonu

Dabīgā dienas gaisma. Baltajā fotostudijā logu centrs atrodas tieši pret dienvidiem. Lielākais gaismas daudzums ir dienas vidū ap plkst 12:00. Ja Jums ir svarīgs tikai dabīgais apgaismojums, iesakām rezervēt tieši šo laiku. Citos laikos piedāvājam mākslīgo apgaismojumu - studijas zibspuldzes vai prožektorus.

Baltas sienas fotostudija

Baltā fotostudija ir pilnībā iekārtota un aprīkota arī ar fotostudijas gaismām. Mums ir zibspuldžu sistēma tiem fotogrāfiem, kuriem vajag daudz gaismas, piemēram, komercprojektiem. Piedāvājam arī prožektorus video filmēšanai vai papildus telpas apgaismošanai. Fotostudijā ir arī mēbeles, kuras var izmantot modeļu pozēšanai. Ja Jums nav pietiekošas prasmes fotografēšanā, tad uz vietas profesionāls fotogrāfs Jums ieteiks labāko variantu un parādīs, kā strādā aprīkojums. Jums tik jāņem līdzi sava kamera vai mobilais tālrunis.

Mājīga un balta fotostudija

Baltā fotostudija ir kvadrātveida formas telpa, kur vienas sienas garums ir 7 m. Kopplatība 49 m2. Sienas ir matēti baltas un neatspīd bildēs, bet grīda ir spīdīga balta. Telpai ir slīpie griesti. Zemākajā vietā griestu augstums ir 2 m, garākajā - 4 m. Pie griestiem ir uzstādīta metāla konstrukcija, kas tur izrullējamos papīra fonus 2,70 m platumā. Papīra foni par papildus samaksu, bet viss pārējais iekļauts cenā. Pie metāla konstrukcijas var pieknaģēt arī līdzi paņemtu fonu vai audumu.

Fotostudija ar dienasgaismu

Fotostudijas īres laikā vienmēr nodrošinām aprīkojuma tehnisko palīdzību. Nepieredzējušiem fotogrāfiem piedāvājam arī apmeklēt fotokursus padziļinātu zināšanu apguvei un sava rokraksta izveidei. Skatīt sadaļu fotokursi.

baltais foto fons

Fotostudijas kalendārs. Pirms fotostudijas rezervācijas, lūgums iepazīties ar fotostudijas darba kalendāru, kas apskatāms mājaslapas sadaļā "kalendārs". Uzspiežot uz datuma, redzēsiet jau aizņemtos laikus. Kalendārs ir ļoti ērts veicot pierakstu un tas tiek nekavējoties atjaunots.

Baltā fotostudija. Dienasgaisma. Dīvāns. Krēsli un galds.
Baltā fotostudija. 49m2. 7m baltā siena. Spīdīga balta grīda.
Baltā fotostudija atrodas 3.stāvā ar logiem pret dienvidiem
Baltā fotostudijā ir papīra fonu sistēma. Dzelzs konstrukcija.
Baltā fotostudija ar dīvānu un fotosesiju aprīkojumu.
Baltā Fotostudija iekārtota minimālā stilā.

Biežāk Uzdotie Jautājumi par Balto Fotostudiju

Cik maksā noīrēt balto fotostudiju?
- 30 euro/stundā

Cik ir minimālais īres apjoms?
- Īsākais laiks uz ko var noīrēt fotostudiju ir 1 stunda / 30€.

Kādas ir gaismas?
- Godox 60W prožektori vai Studijas Zibspuldzes. Ar softboxiem. Dienasgaisma tikai dienas vidū plkst 12:00.

Bezmaksas autostāvieta?
- Ir brīvas vietas pagalmā.

Rēķinu variet izrakstīt? Esam firma, vajag rēķinu.
- Jā, sūtiet savus rekvizītus uz epastu. ronalds.sulcs@gmail.com

Kur atrodās?
- A.Čaka 71,Rīgā Ieeja no Matīsa ielas puses. Pagalmā.

Kā rezervēt?
- 22081700. Parasti atbildam stundas laikā. Lūdzu, iepazīties ar studijas kalendāru pirms rezervācijas.