Ronalda Šulca Fotostudija 3.stāvos - Melnā Ūdens Studija, Lielā Baltā Studija un Dienasgaismas Studija

Ronalda Šulca Ūdens Fotostudija Ronalda Šulca Baltā Fotostudija Ronalda Šulca Dienasgaismas Fotostudija
1.stāvs - ŪDENS FOTOSTUDIJA
Ūdens studija jeb lietus studija ir īpaši pielāgota telpa ar siltā ūdens padevi no griestiem ar izsmidzinātājiem. Liekais ūdens notek notekā, bet iespējams to arī noturēt pāris centimetru dziļumā. Ir arī šļaukas pieslēgums, un iespējams laistīt modeles ar roku vai spaini. 16m2 slapjās zona. Visa telpa ir matēti melnā krāsā. Pie griestiem iespējams iekārt šūpoles vai ko citu. Studijā ir arī liels boksa maiss uz sliedēm. Studiju iespējams arī izmantot radošiem projektiem. Tur ir vairāk par 20 krēsliem kur notiek foto kursi un apmācības. Pirmais stāvs diemžēl neitiek nomāts un ir pieejams tikai Ronalda Šulca radošo fotosesiju klientiem. Šīs lapas sadaļa ir izstrādes procesā un tiks papildināta tuvākā laikā. Pieteikties savai ūdensfotosesijai var caur mājaslapas kontaktu formām vai zvanot pa tel. 22081700


2.stāvs - BALTĀ FOTOSTUDIJA
Baltā Fotostudija ar izliekto bezgalības sienu (7 metri) un šūpolēm. Pilnībā iekārtota ar profesionālu fotogrāfēsanas apgaismojumu - jaudīgām zibspuldzēm ar softboxiem un citiem gaismas veidotājiem. Telpā izveidots led apgaismojums, lai varētu fotogrāfēt pat bez gaismām ar gaišo objektīvu vai mobīlo telefonu. Ir arī dekorāciju liels kamīns pie kā var fotogrāfēties un veidot grupu bildes. Kamīns veidots klasiskā stilā. Studijā liels ādas dīvāns kas viegli pārvietojams uz riteņiem. Kā arī Studijā ir melnais auduma fons 6 metri, dažādi pelēkie foni un divi ziedu foni - rozā un zilā krāsā. Studijai klāt arī nāk ģerbtuve ar lieliem spogūļiem un grimmētāju gaismām kur var vienlaicīgi gatavoties fotosesijai vairāki cilvēki. Fotostudijas noslogojumu iespējams aplūkot studijas kalendārā. Fotostudiju iespējāms nomāt fotosesijām par 15€/stundā.


3.stāvs - DIENASGAISMAS STUDIJA
Dienasgaismas studija izvietota Ronalda Šulca Fotostudijas 3.stāvā un ir pati mājīgākā fotostudija ar 7+5 metrīgiem logiem uz pagalmu ar maigu gaismu. Šeit ir arī iekārtots fotostūris klasiskā stilā ar gultu, makeup spoguli, ziediem un aizslietni. Kā arī studijā atrodas augsts galds ar bāra krēsliem uz kuriem var vizāžisti likt meikapu pie lieliem logiem. Ir arī pilna auguma pārvietojams spogulis. Studiju var izmantot kā gatavošānās telpu kāzām, svinībām, meiteņu ballītēm un citiem sirsnīgiem notikumiem. Šeit arī skan mūzika un ir iespējams pārgērbties aiz aizslietņa. Īsta koka dēļu grīda tumši brūnā krāsā. Mēbeles studijā iespējams arī pārvietot citādāk jebkurai fotosesijas vajadzībai. Tumšā dienā iespējams izmantot mākslīgo apgaismojumu. Fotostudijā ir vairākas zibspuldzes un pieejams arī prožektoru pastāvīgais apgaismojums. Fotostudiju iespējams nomāt fotosesijām par 20€/stundā.